Металеві навіси із сотового полікарбонату. Бесідки із сотового полікарбонату, автомобильні навіси із сотового полікарбонату
Металеві збірні гаражі на декілька автомобілів, гаражний комплекс, збірні гаражі на 2 автомобіля
Металеві навіси із сотового полікарбонату. Бесідки із сотового полікарбонату, автомобильні навіси із сотового полікарбонату
Металеві збірні гаражі на декілька автомобілів, гаражний комплекс, збірні гаражі на 2 автомобіля
Металеві збірні гаражі на декілька автомобілів, гаражний комплекс, збірні гаражі на 2 автомобіля
Інформація до новини
 • Переглядів: 38897
 • Автор: ukrgarazh
 • Дата: 28-03-2012, 04:47
28-03-2012, 04:47

Сборные дачные домики

Металеві дачні будиночки

Наше підприємство виготовляє серію розбірних металевих садових будиночків.

Збірні, розбірні будиночки є швидко-збірними металоконструкціями, призначеними для монтажу на присадібних і садових ділянках.

У загальних рисах, дачний металевий будиночок являє собою конструкцію, яка в цілому нагадує металевий збірний гараж (з серії гаражів, вироблених нашим підприємством).

Конструкція металевого садового будиночка являє собою збірний панельний металевий каркас: чотири цілісних стіни, дах з окремих листових елементів, 2 коника (нижній для жорсткості, верхній - запобігає потраплянню вологи всередину металевого садового будиночка), металеві ферми, на які лягають листи даху. Весь каркас будиночка оброблений антикорозійним грунтом. При складанні металевого садового будиночка всі елементи каркаса збираються на місці монтажу за допомогою болтів і гайок, а також покрівельних саморізів з гумовою шайбою. Технологічні отвори для складання садового будиночка передбачені заздалегідь, і не вимагають додаткових робіт при монтажі. При складанні садового будиночка потрібно акумуляторний шуруповерт, для кріплення верхнього і нижнього коників. Таким чином провести збірку металевого садового будиночка можно самостійно, з мінімальним набором інструментів, попередньо замовивши виготовлення металевого садового будиночока у нас.
Сборные дачные домики Сборные дачные домики

У серії садових металевих збірних будиночків, що виготовляються нами, присутні різні моделі. Всі збірні конструкції подібного типу виготовляються з вимогами та побажаннями замовника - ми як фірма-виробник йдемо на зустріч кожному клієнту, в залежності від його потреб. Лінія садових і дачних металевих будиночків представлена моделями як з листа 1.2 мм так і з листа 2 мм завтовшки. Весь метал має ГОСТ стандарт.

Кожен металевий садовий будиночок має вхідні двері, проріз під стандартне вікно, закрите ставнями. 

У комплект постачання входить: 

 - Металевий садовий будиночок (в залежності від обраної Вами конфігурації), фарбований сірим грунтом ГФ-021;

 - Комплект болтів і гайок, а також покрівельних саморезов для кріплення коників до даху;

Процес складання садового будиночка на місці замовника становить (в середньому) 1-1.5 години (залежно від топологічних особливостей місцевості, де проводиться монтаж металевого садового будиночка).

У конструкції кожного дачного збірного будиночка передбачені отвори для прів'язки до фундаменту, будь то анкерні болти, або заставні з арматури. Діаметр посадочних отворів для стикування будиночка з фундаментом становить 10 мм.

Конструкція металевих садових дачних будиночків розрахована з урахуванням вітрових і снігових навантажень, що забезпечує тривалу експлуатацію виробу.

Жорсткий і міцний металлокаркас, зручні розміри і швидка збірка - основні переваги садових металевих будиночків, що виготовляються нами.

УВАГА! ВСЕ САДОВі МЕТАЛЕВІ БУДИНОЧКИ поставляються пофарбованими СІРИМ ГРУНТОМ і Комплектуються навісні ЗАМКОМ!

Таблиця вартості садових будиночків з металу

 

Довжина,

метрів

Ширина,

метрів

Висота,

метрів

товщина стін

і даху,

в мм

замок

навісний

вартість

на складі

м. Харків

доставка і

установка

м. Харків

4 2,7 2 (2,8) 1,2 + 25 700 грн + 1500 грн
4 2,7 2 (2,8) 2 + 31 200 грн + 1500 грн
4 3,7 2 (2,8) 1,2 + 30 450 грн + 1500 грн
4 3,7 2 (2,8) 2 + 35 100 грн + 1500 грн
3 2 2 (2,8) 1,2 + 23 000 грн + 1500 грн
3 2 2 (2,8) 2 + 25 200 грн + 1500 грн


Для консультації з питання придбання металевого садового дачного будиночка перейдіть в розділ "Контакти"

Мітки до статті: садовый домик Харьков, дачный домик, металлический домик, сборный домик, домик сборный, сборный дачный домик в Харькове

Гаражі та металеві конструкції. Наші банери

Хмара тегів

0.75 куб., 0.8 куб, автомобильный навес, бак для мусора, беседка из поликарбоната, быстро возводимые здания, веранда из поликарбоната, виготовити металевий гараж, возведение кровли, ворота в гараж, гаражные ворота, дачный домик, домик сборный, евроконтейнер 1100 л, збірний металевий гараж, калитки и ворота, контейнер для мусора, контейнер для ТБО, купить евроконтейнер в Харькове, легкие стальные конструкции, ЛСТК, металлическая урна, металлические ворота, металлические конструкции, металлический двухскатный гараж, металлический сборный гараж, мусорный бак, мусорный контейнер, навес поликарбонат, парковые лавочки, пластиковые контейнеры для ТБО, производственные конструкции, распашные ворота, садовые скамейки, сборные конструкции, сборный дачный домик в Харькове, сборный домик, строительство котеджей, урны супермаркет, характеристики сотового поликарбоната

Показати усі теги

Наші контакти. Замовити гараж.

 • Продаж металевих гаражів
 • Консультації по придбанню збірного гаража
 • Гаражі та автомобільні навіси
 • Вартість металевого збірного гаража
 • Розробка гаражної конструкції
 • Фотографії гаражів
 • Доставка гаража по Україні
 • м.Харків, вул. Киргизська 19
 • моб. тел.: (067) 577-06-91
 • email: rtk_vostok@ukr.net
^